poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Cześć!

Cześć!Dwa przeziębienia, półtorej serii Masterchefa i cztery książki temu... czyli  jakiś miesiąc temu zdecydowałam - własna domena, prowadzenie strony www regularnie,wyrzucenie z kuchni nudy i bojkot stołówki.

Chwilami chowałam się pod kołdrę i nie chciałam zza niej wyjrzeć w obawie przed atakującymi mnie linijkami kodu,wirusami, czcionkami i odcieniami różu w nagłówku. Podczas oglądania Francuskiego Chefa Kuchni Julia Ch. spoglądała na mnie oskarżająco, a Joe Bastianich w Masterchefie prowokował wyrzuty sumienia. Wracałam więc wielokrotnie do linijek kodu lecz nie raz porzucałam wgapianie się w linijki czy etykietyzowanie starszych przepisów na rzecz upieczenia kolejnej tarty, zapiekanki ziemniaczanej czy buraków do kremu.

Na blogu znajdziecie moje ulubione przepisy z kilku lat nauki gotowania i blogowania (trzy razy do roku publikowałam, ale zawsze!). Przepisy są posegregowane,ale wciąż pracuję nad kategoriami. Za wszelkie niedociągnięcia przepraszam - postaram się je naprawić w ciągu najbliższego tygodnia.

Już niedługo zaproszę Was na tartę jabłkową, hot dogi z fasolką oraz...żurek.
(nieziemską siłą woli powstrzymuje się by nie wrzucić tutaj od razu pięciu przepisów na ciasta!)Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Anonim? Bez konta? Proszę wybierz opcję Nazwa/Adres URL" i wpisz swoje imię/pseudonim/chociaż inicjały - fajnie jest wiedzieć kto Cie odwiedza.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
TOP