piątek, 29 maja 2015

Pasta brokułowa cywilove love - śniadanie przedterminoweJeżeli chodzi o cywil love największą atencją do cywilka, a w szczególności do postępowań cywilnych - pała mój kot - Rudosław lubiący spać na kpc oraz  psy Bruno&Klos lubiący zjadać poczciwe kodeksy cywilne.

Otóż cywilove love jest przyczyną mojej nieobecności.

O przedterminowym egzaminie powiedziano już wiele, dokonano wielu stwierdzeń, orzeczono procedurę eliminacji konkurencji, wniesiono zarzut nadużycia,a także oszustw, apelowano z uwagi na nowe fakty i dowody,powoływano świadków yyy znaczy się świadkowie się sami powołali, wykryto spisek(albo i dwa), żądano uprawdopodobnienia faktów, oskarżono o wiele kalumni i niemalże zrobiono z cywila inkwizycyjny facebookowych procesik karny.

Zabrakło tylko spalenia winnych,ale to pewnie z uwagi na wirtualność... Szczęściem nadszedł głos rozsądku w postaci arbitra próbujący skierować sprawę na mediację. Cóż wyszło jak wyszło. Niesmak pozostał.

A tak jednym zdaniem:napisano wiele i stworzono kilka trafnych memów. Pora już tylko się modlić o przychylność, opowiedzieć kilka legend dotyczących oceniania i zrobienia sobie po - jednodniowych gdyńskich wakacji.Składniki:
brokuł
łyżeczka oliwy/ulubionego oleju
2łyżki startego twardego sera np.parmezan czy cheddar
pół garstki ulubionych orzeszków - u mnie pini
sól
pieprz
szczypta chili

Wykonanie:
1.Ugotuj brokuła do miękkości w osolonej wodzie.
(pamiętaj by warzywo wrzucać na wrzątek bądź gotować na parze)
2.Brokuł do gara, dodaj ser i resztę przypraw oraz oliwę
3.Zblenderuj /ugnieć widelcem

Pastę podałam na kanapkach z zielonym ogórkiem,pestkami i ziołami.
Smacznego!Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Anonim? Bez konta? Proszę wybierz opcję Nazwa/Adres URL" i wpisz swoje imię/pseudonim/chociaż inicjały - miło mi gdy wiem kto mnie odwiedza ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
TOP